O NAS

Wędzone a nie barwione!

Do wyprodukowania naszych kabanosów używamy pieczołowicie wyselekcjonowanego mięsa, które starannie wędzimy. Dzięki temu kabanosy drobiowe …od zawsze to wędlina najwyższej jakości.

Sentyment i szacunek do staropolskich smaków, to nieodłączne „składniki” kuchni wszystkich polskich rodzin. Taki też cel przyświeca marce „Wędliny …od zawsze”. Zachowane od dziesiątek lat oryginalne receptury, pozwoliły nam stworzyć produkty o niepowtarzalnej nucie smakowej.

Nasze wyroby oddziałują na wszystkie zmysły konsumentów. Niezwykły zapach, kolor, a przede wszystkim wyjątkowy smak, osiągamy dzięki starannie dobranym surowcom. Spośród rzeszy różnorodnych dostawców, wybieramy mięsa o najwyższych standardach jakościowych, które następnie wzbogacamy kompozycją świeżych przypraw, podkreślających ich naturalny wymiar. Nasze wyroby charakteryzuje idealna kruchość i soczystość. W każdym kęsie wędlin widoczna jest pasja, a także szacunek do produktu oraz staropolskich smaków.

Misją marki jest sprostanie oczekiwaniom współczesnego Klienta. Szeroki asortyment naszych wyrobów wędliniarskich, łączy wieloletnie, sprawdzone receptury z aktualnymi inspiracjami kulinarnymi. „Wędliny …od zawsze” to produkty o zawsze wyjątkowym smaku i najwyższej jakości. Jest tak, ponieważ przywiązujemy ogromną wagę zarówno do odpowiedniego doboru mięs, jak i czasu potrzebnego do ich wyprodukowania. Smak i aromat naszych wędlin ”od… zawsze” doceniają znawcy mięsa w całej Polsce!

Od Zawsze… dbamy o sprawdzoną jakość produktów.

Od Zawsze… liczy się dla nas zadowolenie i zaufanie naszych konsumentów.

Od Zawsze… łączymy ludzi przy jednym stole.

Od Zawsze… jesteśmy z Wami niezależnie od okazji!

 

 

 

03

 

04

 

05

 

06

 

07

 

08

 

09

 

 

 

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15